DORADCA KLIENTA – call center

FallWork

Job title:

Company:

FallWork

Job description

Opis stanowiska:
Konsultant infolinii obsługowej w ruchu wychodzącym
Miejsce pracy: Poznań, ul. Bałtycka 33a
Dla nas nie ma znaczenia Twoje małe doświadczenie lub jego brak. Niezbędną wiedzę i narzędzia otrzymasz podczas szkolenia wstępnego, a nasza doświadczona kadra pozwoli Ci na szlifowanie umiejętności potrzebnych do pracy z klientem.
Dla nas liczą się chęci i motywacja – resztę wypracujemy wspólnie!Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa klienta w ruchu wychodzącym zgodnie z najwyższymi standardami;
  • sprzedaż oferowanych produktów i usług.

Wymagania:

  • umiejętności swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych oraz aktywnego słuchania;
  • dobrej znajomości obsługi komputera;
  • entuzjazmu do pracy;
  • dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30 – 15:30.

Oferujemy:

  • stałą podstawę godzinową wynagrodzenia w wysokości 27,70 zł/h brutto + atrakcyjny system motywacyjny;
  • umowę zlecenie;
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • poszerzanie swoich kompetencji w obsłudze klienta;
  • wsparcie potrzebne do osiągnięcia sukcesu – profesjonalny cykl szkoleń wspomagających rozwój zawodowy i osobisty.

Kontakt: 883 088 319
Jeśli masz chęci do pracy i jesteś zainteresowany, aplikuj!Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.
Agencja Pracy Tymczasowej Fallwork 6231
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ.

Expected salary

27.7 per hour

Location

Poznań, wielkopolskie

Job date

Sat, 30 Mar 2024 23:40:35 GMT

To help us track our recruitment effort, please indicate in your email/cover letter where (vacanciesin.eu) you saw this job posting.

To apply for this job please visit jobviewtrack.com.

Job Location