Kierownik budowy

Human Resources Poland

Job title:

Company:

Job description

Zakres obowiązków:Kompleksowe zarządzanie procesami budowy, od planowania do realizacji projektów.Otwartość i gotowość do pracy w delegacji w Polsce i za granicą.Koordynacja i nadzór pracowników budowalnych oraz podwykonawcówEgzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót.Zapewnienie przestrzegania norm bezpieczeństwa i jakości pracyBezpośredni kontakt i współpraca z Klientem, w celu dostarczenia jak najlepszych rozwiązań dla oferowanych produktów i usług. * Analitycznego i zadaniowego podejścia.Bieżące rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji w trakcie realizacji projektów.Nasze oczekiwania;

  • Poszukujemy zaangażowanej i kompetentnej osoby, gotowej do częstych wyjazdów, na terenie Polski i zagranicą.
  • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy oraz uprawnienia budowlane
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa lub pokrewne
  • Znajomość obowiązujących przepisów budowlanych
  • Umiejętność korzystania z programów komputerowych związanych z branżą budowlaną
  • Osoby konkretnej zdecydowanej, która nie obawia się szybkiego podejmowania decyzji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia w wysokości 15 – 18 tys. brutto
  • Premię
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną
  • Niezbędne narzędzia pracy; laptop, telefon, dostęp do samochodów służbowych

Expected salary

Location

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Job date

Fri, 05 Apr 2024 22:36:41 GMT

To help us track our recruitment effort, please indicate in your email/cover letter where (vacanciesin.eu) you saw this job posting.

To apply for this job please visit jobviewtrack.com.

Job Location